Jerzy Kozłowski | Czy Kalisz musi mieć partyjnego prezydenta?
16158
single,single-post,postid-16158,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.2,vc_responsive
 

Czy Kalisz musi mieć partyjnego prezydenta?

644x0

20 Mar Czy Kalisz musi mieć partyjnego prezydenta?

Poseł Jerzy Kozłowski (Kukiz’15) stawia kilka ważnych pytań, a przede wszystkim to, czy prezydent Kalisza musi być partyjniakiem? Jaki powinien być prezydent Kalisza oraz jaki powinien być radny? Poseł podkreślał, że w naszym mieście istnieje duża potrzeba nowych elit – prezydenta i radnych, którzy są Kaliszanami, znają potrzeby miasta i jego mieszkańców, rozumieją realia miasta i w pełni się utożsamiają z Kaliszem. W radzie miasta i na stanowisku prezydenta miasta potrzebni więc są ludzie, którzy są uczciwi, którzy rozumieją co to jest kompromis i co to jest współpraca dla dobra miasta. Osoby te powinny działać na korzyść miasta i być ponad partyjnym interesem.  Dlatego też Kukiz’15 proponuje wielkie wietrzenie samorządów.

Na pytanie, czy Kukiz’ 15 wystawi swojego kandydata na prezydenta Kalisza poseł odpowiada: „Tak. Będzie to jednak osoba, która wystartuje z własnego komitetu wyborczego, ale z poparciem Kukiz’ 15”. Obecnie trwają rozmowy z trzema osobami, które pretendują na tę kandydaturę. Na razie nie ujawniamy ich nazwisk (na prośbę kandydatów). Oficjalna informacja na temat tego, kto będzie ubiegał się o urząd prezydencki z ramienia Kukiz’ 15 zostanie podana na początku maja. Poseł zapewnia, że każda z osób cechuje się dużą wiedzą i doświadczeniem z zakresu zarządzania, każda z nich jest fachowcem z dużym dorobkiem zawodowym. Wszyscy kandydaci są Kaliszanami, są osobami uczciwymi i w pełni kompetentnymi.

desktop_031,qop-7WeanlrZqr7XV5Ka